Безкоштовний курс «Як знайти роботу під час війни‎»

Дата: 11.11.2022 15:42

Під час війни наше життя змінюється. Зміни стосуються всього: звичного порядку речей, організації побуту, планування майбутнього. У нових умовах багато людей втратили і домівку, і роботу. Якщо взяти до уваги ще й надзвичайно тяжкий морально-психологічний стан, у якому опинилися більшість людей, то можна зрозуміти: пошук нової роботи в нинішніх умовах – неабияке випробування. Часто людина не може знайти в собі ресурсу, щоб бодай відкрити спеціальний сайт і ознайомитися з вакансіями, уже не говорячи про те, щоб комусь телефонувати та про щось домовлятися.

Мета курсу — познайомити вас із новими умовами на ринку праці під час війни, показати, як вони змінюються, які нові можливості відкривають для пошукачів, навчити алгоритму пошуку роботи, показати інструменти та техніки, що допоможуть вам знайти гідне місце для працевлаштування за своїм фахом або опанувати нову професію.

Деталі тут: https://cutt.ly/0N0YDpB.