До уваги керівників підприємств сфери обслуговування щодо обмеження споживання електроенергії

Дата: 21.11.2022 11:34

Дорученням Прем’єр-Міністра України від  28 жовтня 2022 року №28200/3/1-22 ( вх. ОВА  431/0-11 від 28.10.2022 року) до листа Міністерства енергетики України доведено до виконання План заходів стосовно економного використання електроенергії  населенням,  підприємствами, установами та організаціями в період воєнного стану.

З метою належного виконання вищезазначеного Плану заходів керівникам  підприємств  сфери обслуговування необхідно запровадити економне споживання електроенергії у торговельних об’єктах ( магазинах, ринках,  кіосках, закладах ресторанного  господарства, побутового обслуговування населення), в частині:

запровадження  використання альтернативних джерел живлення з метою зниження електроспоживання в години максимального навантаження:

з 7.00 до 10.00 год. та з 17.00 до 22.00 год. – на 50%;

з 10.00 до 17.00 год. на 25%;

оптимізації режими їх роботи;

відмовитись від зайвої підсвітки вивісок, бордів, сіті-лайтів, стел, реклами на фасадах магазинів;

оптимізації роботи холодильників, боксів, полиць у торгівельному залі;

вимкнення освітлення приміщень, які певний час не використовуються співробітниками магазину;

застосування електронагрівальних приладів лише при температурі повітря нижче 16 С.