Зіроньки на Інгульському небосхилі

Дата: 21.11.2022 20:03

18 листопада підведено підсумки обласного конкурсу проєктів «Інсайти сьогодення від юних дослідників Кіровоградщини 2022» в секції «Педагогіка», в якому взяли участь вихованці «Педагогічної студії МАН» комунального закладу "Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» на базі Інгульського ліцею Устинівської селищної ради .

Думки та погляди дівчат не змогли залишитися поза увагою високоповажного журі. Наші конкурсантки були високо оцінені та вибороли почесні призові місця: Гриджук Аліна - І, Чепурна Вікторія - ІІІ. Вітаємо  переможців!!!

Висловлюємо щиру подяку науковому керівнику – Гриджук Надії Олександрівні за плідну працю та підготовку переможців конкурсу проєктів.

Пишаємося вами та вашими досягненнями! Впевнено йдіть вперед, ніколи не зупиняйтеся на досягнутому і яскраво «сяйте» на науковому небосхилі!