Виїзний захід служби зайнятості- крок назустріч для внутрішньо переміщених осіб Устинівської ТГ

Дата: 23.11.2022 12:18

Фахівці Устинівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості здійснили виїзний захід для внутрішньо переміщених осіб в місцях компактного розміщення — Седнівський старостинський округ.

Мета заходу - ознайомлення  внутрішньо переміщених осіб із комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості.

Під час зустрічі Алла Хохуля, фахівчиня районної філії проінформувала присутніх про послуги, які надає служба зайнятості, про зміни в законодавстві  про зайнятість; про оновлення інформаційних сервісів та ресурсів зайнятості щодо вакансій на “Єдиному порталі вакансій”; про актуальні вакансії.

Захід пройшов у форматі активного діалогу. Внутрішньо переміщені особи задавали уточнюючі питання щодо наданої інформації, дехто виявив бажання скористатися запропонованими послугами. Переселенці зазначили, що подібні виїзні заходи дуже корисні та цікаві, адже проблема працевлаштування залишається однією з актуальних.