До уваги населення Устинівської селищної територіальної громади!

Дата: 05.12.2022 09:34

З настанням холодної пори року багато людей нашої громади використовують для обігріву своїх помешкань пічне опалення.

Щоб застерегтись від можливих наслідків несправності пічного опалення, необхідно дотримуватись правил пожежної безпеки:

- забороняється використання печей, що мають несправності цегляної кладки, тріщин, через які назовні виходять топочні гази і можуть вилітати іскри;

-  розпалювати опалювальні печі легкозаймистими та горючими рідинами;

- використовувати дрова, довжина яких перевищує розміри топника;

- сушити та зберігати на поверхні нагрівання опалювальних печей горючі предмети;

- категорично забороняється закривати піддувайло опалювальної печі, коли там ще горить вугілля або є жар - це може призвести до отруєння чадним газом.

Особливу увагу просимо звернути на недопущення залишати печі, які топляться, без нагляду  або доручати  наглядати за ними дітям.

Не залишайте без нагляду розпалену піч чи плиту. Палаючого вуглика, а іноді й іскри досить для того щоб відбулась пожежа.

Пам’ятайте, якщо трапилась пожежа, негайно повідомте про це пожежно - рятувальну службу за телефоном «101».