З Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2022 07:57

Сьогодні, 7 грудня, в Україні відзначають День місцевого самоврядування - професійне свято працівників органів місцевого самоврядування та депутатів всіх рівнів, встановлене Указом Президента від 25 листопада 2000 року.

Саме органи місцевого самоврядування забезпечують реальну участь людей у розв’язанні соціальних проблем громадян, налагоджують зв’язки між громадою та органами влади.

Цей день об’єднує людей з активною життєвою позицією, які вболівають за реалізацію перспективних планів розвитку громади та покращення добробуту громадян.Фото без опису

Маємо надію, що злагоджена робота працівників місцевого самоврядування, депутатського корпусу та громадських активістів допоможе подолати перешкоди і досягти бажаних результатів у подальшій розбудові Устинівської громади.