Шановні мешканці громади!

Дата: 11.01.2023 13:31

Фото без описуПовідомляємо, що відповідно до розпорядження НЕК «Укренерго» по всій Кіровоградській області діють АВАРІЙНІ відключення. Це необхідний крок, щоб уникнути перевантаження мереж та збалансувати енергосистему. Цей графік запроваджується в екстреному порядку, тому попередньо оприлюднити його не можливо.

Тож, в черговий раз нагадуємо Вам, щодо економного споживання електроенергії, особливо в години пікових навантажень з 7.00 до 11.00 та з 16.00 до 23.00. Саме в цей час не використовуйте потужні електроприлади, вимикайте зайве освітлення, перенесіть прання та обігрів помешкань на нічний час.

Графіки погодинних відключень наразі НЕ ДІЮТЬ!

З метою оперативного інформування відповідно до інформації Долинського РЕМу, розміщеної на телеграм каналі, створеним ПрАТ «Кіровоградобленерго» повідомляємо, що сьогодні діє графік погодинних відключень 2 години світло є, 2 немає.

Про зміни, які будуть стосуватись відключень електроенергії буде повідомлено додатково на нашому сайті.