У селищній раді звучали щедрівки та колядки

Дата: 13.01.2023 13:18

Сьогодні, щоб привітати селищного голову та колектив з новорічно-різдвяними святами до селищної ради завітали учні комунального закладу «Устинівський будинок дитячої та юнацької творчості», які заспівали колядки та щедрівки, побажали аби новий 2023  рік був багатим на врожаї, радість та добро, мир і щастя.

Театралізоване дійство від юних артистів залишило незабутні враження і створило святковий новорічний настрій для всіх присутніх.

Селищний голова Ігор Пеньков щиро подякував вихованцям за вітання, подарований гарний настрій, зичив їм успіхів, мирного неба, здійснення всіх задумів та бажань, та, як годиться, віддячив колядників гостинцями.