Коронавірусна хвороба нікуди не зникла

Дата: 25.01.2023 17:03

Згідно з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів та з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (в редакції постанови від 19 серпня 2022 року № 928) дію карантину подовжено до 30 квітня 2023 року.

Згідно наявних статистичних даних, всього за 2022 рік на території нашої громади на COVID-19 захворіли 251 осіб, з них 19 дітей, на  превеликий жаль маємо 3 летальні  випадки.

Тож бачимо, що коронавірусна хвороба нікуди не зникла, тому рекомендуємо суб’єктам господарювання та мешканцям Устинівської громади продовжувати дотримуватись протиепідемічних вимог в період карантину та нагадаємо основні з них:

1. Для суб’єктів господарювання:

проведення регулярного миття та дезінфекційної обробки контактних поверхонь та приміщень, провітрювання;

наявність спиртовмісного антисептику для обробки рук (для персоналу та відвідувачів);

обмеження скупчення людей (як персоналу, так і відвідувачів);

наявність запасу захисних масок для персоналу та ємкостей для використаних одноразових захисних масок;

1. Для громадян:

уникнення скупчення людей;

використання засобів індивідуального захисту, особливо в громадському транспорті, закладах торгівлі, та за наявності ознак ГРВІ;

дотримання особистої гігієни (миття рук, використання антисептиків) та респіраторної гігієни.

Також не забувайте про вакцинацію — найпростіший спосіб убезпечити себе від тяжкої форми перебігу хвороби та необхідність своєчасного звернення за медичною допомогою.

Бережімо своє здоров’я та життя!Фото без опису