Нарада у селищного голови

Дата: 27.01.2023 09:54

26 січня 2023 року відбулася нарада під головуванням селищного голови Ігоря Пенькова за участю заступників селищного голови, начальників відділів, секторів та структурних підрозділів Устинівської селищної ради.

На нараді було заслухано звіти начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Кам’яної І. та начальника відділу соціального захисту та охорони здоров’я населення Синяк В. про проведену роботу у 2022 році.

В ході обговорення заслуханих звітів селищним головою було наголошено  про необхідність виконання прийнятих селищною радою галузевих  програм соціального та економічного  розвитку  громади на 2022-2027 роки та  на постійному моніторингу освітнього процесу на території громади під час воєнного стану, а саме по облаштуванню комфортних умов перебування дітей у закладах шкільної та дошкільної освіти, залученню дітей шкільного віку з числа внутрішньо переміщених осіб до відвідування місцевих шкіл, надання постійної допомоги та підтримки громадянам, переселеним із зони бойових дій тощо.

За підсумками наради селищним головою було надано ряд доручень та встановлено терміни їх виконання.