Потрібні донори!

Дата: 31.01.2023 16:58

Шановні жителі Устинівської громади!

03 лютого 2023 року Устинівська селищна рада організовує поїздку до м. Кропивницький  для здачі крові задля порятунку наших захисників. Потрібні донори всіх груп крові.

Прохання відгукнутися всіх, хто має таку можливість та бажання  допомогти Збройним Силам України.

Детальніше про організацію здачі крові та з інших питань звертатися за телефонами:

0984217066

0680631771

Стандартний об’єм однієї кровоздачі – 450 мл. Перед цим ще 40 мл крові додатково беруть для проведення  аналізів. Усього за один раз донор віддає близько 10% від загального об’єму крові. Її беруть із вени на руці. Триває процес 5-10 хвилин.

Донор має відповідати вимогам:

-вік від 18 років;

- документ, який засвідчує  особу як громадянина України або посвідка на постійне проживання в Україні;

- відсутність хронічних та гострих інфекційних хвороб  (СНІД, носійство ВІЛ –інфекції, сифіліс вроджений та набутий, вірусні гепатити, усі форми туберкульозу);

достатній відпочинок напередодні донації.Фото без опису