НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ

Дата: 06.02.2023 11:38

У чому головна різниця між Україною та росією? В нас триває війна за свободу та існування. Тому в нас так багато добровольців, людей, які воліють повернутись до нормального мирного життя, хочуть якнайшвидше звільнити нашу землю від загарбників, захистити свої родини і, зрештою, прагнуть помсти за вбитих загарбниками рідних та близьких людей.

Аби посилити українські сили оборони саме у наступальних діях зі звільнення усіх окупованих територій високомотивованими воїнами, держава розпочинає національну кампанію з рекрутингу.Фото без опису

Головне бажання українців цього року – Перемога. Завдяки партнерам і союзникам ми нарощуємо свою військову потугу. Снаряди, зброя, танки, обладнання – ця допомога щоразу зростає. Ми відчуваємо підтримку усього демократичного світу і маємо інструменти для досягнення Перемоги. Вона неодмінно буде. Долучившись до нових підрозділів, кожен може зробити свій внесок у нашу спільну справу та наблизити день Перемоги України.

Посилання на канал в Telegram