Ремонт автомобільної дороги Т-12-16

Дата: 08.02.2023 13:37

В результаті неодноразових звернень Устинівської селищної ради до керівництва Кіровоградської обласної державної адміністрації та Служби автомобільних доріг в Кіровоградській області, ТОВ «Ростдорстрой» на замовлення Служби автомобільних доріг в Кіровоградській області розпочато роботи з експлуатаційного утримання автодороги Т-12-16 Компаніївка-Устинівка. На даний час на відрізку, який проходить по території Устинівської селищної територіальної громади, відбувається завезення суміші з відсіву та щебеню для виправлення пошкоджень на окремих ділянках.

Устинівська громада вдячна Службі автомобільних доріг у Кіровоградській області та виконавцю робіт ТОВ «Ростдорстрой» за підтримку та з надією очікуємо успішного завершення робіт.

А ми, в свою чергу, будемо й надалі працювати над тим, щоб покращувати стан проїзду доріг Устинівської селищної територіальної громади.