Устинівська громада в жалобі за загиблим Героєм

Дата: 10.02.2023 15:05

З глибоким сумом і болем сповіщаємо про загибель жителя смт Устинівка Піщуліна Ростислава Валерійовича, 01 лютого 2003 року народження, механіка-водія-електрика артилерійського взводу самохідної артилерійської батареї. Захисник загинув 18 березня 2022 року у м. Миколаїв внаслідок ракетного удару, від травми тіла, несумісної з життям.

Просимо жителів селища гідно зустріти тіло воїна, створивши «живий коридор» 11 лютого 0 10-й годині ранку від магазину на 6-ій сотні по вул. Чорновола до будинку батьків загиблого за адресою  вул.Чорновола, 21.

Панахида за загиблим воїном відбудеться за адресою вул. Чорновола, 21.

Після панахиди траурна процесія вирушить до центральної площі селища для проведення урочистої церемонії прощання з Ростиславом Піщуліним.

Поховання загиблого Героя відбудеться у селі Мальчевське Докучаєвського старостинського округу. Для бажаючих відвідати чин поховання будуть подані шкільні автобуси.