Прощання з загиблим воїном

Дата: 12.02.2023 10:27

11 лютого Устинівщина попрощалася ще з одним своїм Героєм-захисником, дев’ятнадцятирічним Ростиславом Піщуліним.

На превеликий жаль, Україна втрачає цвіт нації, своє майбутнє у жорстокій, нічим не спровокованій війні.

Тіло загиблого захисника односельці зустріли на колінах, схиливши у пошані голови та провели його до батьківської хати для прощання з рідними, близькими, друзями. На батьківському подвір’ї було проведено панахиду за загиблим. Далі траурна процесія пройшла на центральну площу селища для проведення урочистої церемонії прощання з Ростиславом Піщуліним.

Ростислав народився 01 лютого 2003 року. Після закінчення школи вступив до Бобринецького ПТУ. У січні 2022 року був призваний для проходження строкової служби у м. Миколаєві. 18 березня 2022 року під час масованого ворожого обстрілу отримав травми, несумісні з життям. Без сина та брата залишилися батьки, брати, сестри.

Сумуємо разом із родиною Ростислава, низько схиляємо голови у скорботі. Нехай душа загиблого захисника знайде вічний спокій…

Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях! Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!

Слава Україні! Героям Слава!