До уваги підприємців!!!

Дата: 28.02.2023 15:51

Устинівська селищна рада доводить інформацію про те, що Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області з лютого 2023 року оголосив початок конкурсу бізнес-проєктів на надання фінансової допомоги мікро, малому та середньому бізнесу, що має на меті підтримку підприємців, які прагнуть розвинути чи започаткувати власну справу та створити нові робочі місця в нашому регіоні (http://pidpriem-gue.kr.ua/%d0%be%d0%b3%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%88%d0%b5%d0%bd%d0%bd%d1%8f-2/ )

Якщо ви маєте бізнес-ідею, то запрошуємо вас взяти участь у конкурсі. Команда РФПП  готова допомогти вам на кожному етапі – від створення бізнес-плану до реалізації проєкту.

Поради для написання успішного проєкту

- визначте свою цільову аудиторію;

-оцініть сильні і слабкі сторони;

- вивчіть попит і пропозиції на ринку товарів/послуг;

- проаналізуйте всю інформацію, яка допоможе зрозуміти, як ваш бізнес може вирізнятися серед конкурентів, чому купуватимуть саме у вас?

Якщо ви оцінили всі ризики і впевнені в життєздатності своєї ідеї, то не зволікайте!

Куди звертатись?

Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області:  25006, м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 84, к. 417

(0522) 24 08 86(050) 224 08 86

e-mail: rfpp@email.ua