Підсумки обласного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2023»

Дата: 01.03.2023 17:05

З метою формування екологічної культури особистості, її підготовки до цілісного сприйняття сучасних екологічних проблем, свідомого розуміння процесів, що відбуваються в природі в результаті людської діяльності з 6 по 10 лютого 2023 року для учнів та вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти області комунальним закладом «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» було проведено заочний обласний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2023» за темою « Дика природа».

На підставі рішення журі обласного етапу Фестивалю визнано переможцями та призерами заочного обласного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2023» та нагороджено Дипломом комунального закладу « Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» в номінації «Фото» за зайняте ІІІ місце Муляву Аліну та Антонову Олену, вихованок гуртка «Фотографії» комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» Устинівської селищної ради, керівник Носачова Каріна Василівна.

Вітаємо вихованців та керівника з перемогою!!!