Шановні мешканці Устинівської територіальної громади!

Дата: 13.03.2023 11:44

14 березня 2023 року з 9.00 години ранку розпочнеться реєстрація на отримання грошової допомоги для внутрішньо переміщених осіб від чеської гуманітарної організації «Людина в біді». Реєстрація буде здійснюватись за адресою: смт Устинівка, вул. Ювілейна, 4.

Зареєструватись у програмі можуть зареєстровані мешканці Устинівської  громади,  які отримали статус ВПО після 24 лютого 2022 року. Пріоритет надаватиметься внутрішньо переміщеним особам, які відповідають критеріям уразливості та/або не отримували грошову допомогу від інших гуманітарних організації чи вже припинили отримувати протягом останніх 3 місяців.

Перелік документів для реєстрації:

• паспорт кожного члена родини, свідоцтво про народження кожної дитини;

• реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІНН) кожної особи, яка реєструється;

• довідка ВПО кожного члена родини, який має статус ВПО (якщо є в наявності);

• документи, що підтверджують групу вразливості (інвалідність/наявність лише одного з батьків у родині/багатодітність/малозабезпеченість/тощо);

• документи, що підтверджують родинні зв'язки/певні стани (якщо є в наявності);

• реквізити банківської картки будь-якого українського банку або дані для переказу на ваше прізвище (довідки з банку не обов'язкові).

Залишити відгук про процес реєстрації, якість виконання програми та поставити інші питання можна, звернувшись на безкоштовну гарячу лінію: 0 800 210 174 (пн–пт з 9:00 до 17:00)