Про надання адмінпослуг в старостатах громади

Дата: 13.03.2023 15:28

Однією із важливих та найбільш затребуваних груп адміністративних послуг є адміністративні послуги соціального характеру.

Як повідомлялося раніше, в старостинських округах утворено  віддалені робочі місця адміністраторів Центру надання адміністративних послуг (рішення селищної ради від 17.02.2023 № 2104).

Прийом документів для оформлення державних соціальних допомог, субсидій, пільг та інших соціальних гарантій здійснюється в старостатах за місцем проживання громадян.

Це суттєво пришвидшує отримання цих послуг громадянами і забезпечує зручність доступу мешканців нашої громади до адмінпослуг соціального характеру.

Станом на 13 березня поточного року уповноваженими посадовими особами старостатів  вже прийнято 179 заяв.