Робоча зустріч з громадянами, які перебувають на обліку в Центрі зайнятості щодо отримання грантів та мікрогрантів

Дата: 13.03.2023 16:32

На виконання заходу Програми зайнятості населення Устинівської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням сесії Устинівської селищної ради від  30 червня 2021 року № 691 (зі змінами та доповненнями) 13 березня 2023 року начальником відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Устиннівської селищної ради Лілією Горбенко на базі Устинівського відділу Кропивницької філії Кіровоградського обласного центру (далі - ЦЗ) було проведено робочу зустріч з громадянами, які офіційно перебувають на обліку в ЦЗ  щодо можливості отримання фінансової підтримки через Регіональний фонд підтримки підприємництва в Кіровоградській області на відкриття власної справи або розширення вже існуючого бізнесу.

Також, присутнім, була доведена інформація про те, що з актуальними грантовими програмами можна ознайомитись на офіційному сайті Устинівської селищної ради в розділі «відділ економіки».