Засідала робоча група з перевірки дотримання протиепідемічних заходів в об’єктах сфери обслуговування та у громадському транспорті

Дата: 15.03.2023 15:06

15 березня 2023 року під головуванням заступника Устинівського  селищного голови Наталії Сівової відбулося засідання селищної робочої групи з перевірки дотримання протиепідемічних заходів в об’єктах сфери обслуговування та у  громадському транспорті.

Під час засідання обговорювались питання щодо дотримання карантинних вимог в закладах торгівлі, епідемічної ситуації в громаді, стану захворюваності та рівня вакцинації населення. З відповідними інформаціями виступили:

•  Любов  САПРИКІНА , директор КНП  «Устинівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Устинівської селищної ради;
  • Маргарита МОНАТКО, завідувач Устинівського  відділення Кропивницького районного відділу ДУ «Кіровоградський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України»;
  • Олександр КУДІНОВ, головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Кропивницького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Детально обговорено норми протиепідемічних заходів, дотримання яких повинні забезпечити керівники та працівники закладів торгівлі, громадського харчування та сфери обслуговування. Опрацьовано подальші напрямки роботи робочої групи, які спрямовані на дотримання протиепідемічних норм та безпечного перебування жителів громади у вищезазначених закладах.