Фахівцями із соціальної роботи здійснено обстеження умов проживання та складено оцінку потреб сімей

Дата: 15.03.2023 16:45

З метою запобігання ухиляння батьків або осіб, які їх замінюють від  виконання, передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей, пропусків навчання дітьми, фахівцями із соціальної роботи здійснено обстеження умов проживання  та складено оцінку потреб сімей на території Докучаєвського старостинського округу.

За результатами обстеження проведені профілактичні бесіди щодо дотримання належних санітарно-гігієнічних умов проживання малолітніх дітей, відповідального ставлення до навчання, запобігання домашньому насильству.

Батькам надані роз’яснення щодо їх обов’язків та вказано на недоліки.Фото без опису