Працювала робоча група з контролю за ціновою ситуацією

Дата: 17.03.2023 08:41

Перевіркою охоплено 8 торговельних закладів громади: 1- с. Інгульське, 1- с. Березівка, 1- с. Криничуватка, 2- смт Устинівка, 1 – с. Седнівка, 2- с. Брусівка.

За період перевірки членами робочої групи не було встановлено необґрунтованого підвищення ціни на товар, який має соціальну значущість.

Наголошуємо на важливості здійснення безготівкового розрахунку для покупців через  пост-термінал,  дотриманні терміну дії ліцензії на алкогольну та тютюнову прод укцію.

Також, відповідно до Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” була проведена інформаційно - роз’яснювальна робота  щодо необхідності обслуговувати споживачів і надавати інформацію про товари й послуги українською мовою. Проте, на прохання клієнта, його обслуговування може здійснюватися іншою, прийнятною для сторін мовою.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису