Чергова перемога юних талантів

Дата: 17.03.2023 16:10

Протягом грудня 2022 р. – лютого 2023 р. проходив Всеукраїнський конкурс творчих проєктів «Код Нації». Організація та проведення цього конкурсу була спрямована на підвищення та розвиток серед українців культурних, освітніх, духовних та патріотичних цінностей, популяризацію  української культури та народних звичаїв, зокрема пошуку сучасного «Коду Нації» крізь призму автентичної культури, історії та українських традицій.

Вихованець КЗ «Устинівська мистецька школа» Устинівської селищної ради Володимир Лозовський взяв участь та посів І місце у Всеукраїнському конкурсі творчих проектів «Код Нації. Українська Сніжниця» у номінації «Музична Україна» та отримав диплом учасника у номінації «Співоча Україна».

Участь у даному Конкурсі – це черговий вагомий крок до нашої перемоги, адже саме у рамках волонтерської ініціативи фестивалю, отримані з конкурсу кошти буде передано на підтримку ЗСУ. Кожен такий  творчий проєкт розвиває нашу культуру, підтримує бойовий дух української нації та допомагає творити благо для наших військових!

Пишаємось досягненнями Володимира, дякуємо йому та педагогам за наполегливість та бажаємо нових успіхів!