Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування , щиро вітаю Вас з професійним святом!

Дата: 19.03.2023 09:42

Сьогодні важко уявити життя нашої громади без роботи цих служб. Від щоденної праці та професіоналізму працівників цієї сфери залежить затишок і комфорт наших домівок, чистота та ошатність вулиць, забезпечення нормальної життєдіяльності нашої громади.

Прийміть з нагоди свята слова щирої вдячності за самовіддану працю і щедрі побажання доброго здоров’я та гарного настрою. Бажаю щастя, добробуту, віри у власні сили вам та вашим родинам, і, звичайно, подяки та поваги від людей за вашу працю.

З повагою

селищний голова                                                                           Ігор ПЕНЬКОВ