Благоустрій парку

Дата: 27.03.2023 11:28

24 березня 2023 року працівниками селищної ради та її структурних підрозділів разом з працівниками КП «Комунальник» упорядковано територію парку, газонів, квітників, розташованих біля адмінприміщення селищної ради.

У старостинських округах  також тривають заходи з благоустрою, а саме:  упорядковуються території парків, дитячих майданчиків, шкіл, дитячих садочків, будинків культури, кладовищ та пам’ятних поховань, облаштовуються нові клумби та висаджуються  квіти.

Крім перелічених проведених заходів, на території Седнівського старостинського округу висаджено кущі гортензій та саджанці туї, придбані за кошти благодійників. На території Криничуватського  старостинського округу, на вїзді в село Лебедине,  пофарбовано стелу.