Засідала комісія

Дата: 27.03.2023 17:46

27 березня 2023 року заступником селищного голови Наталією Сівовою  було проведено засідання комісії з конкурсного відбору бізнес-проєктів Устинівської селищної територіальної громади на 2022-2023 роки, яка повідомила присутніх про те, що  у період з 16 лютого по 22 березня 2023 року проходив, оголошений Устинівською селищною радою конкурс бізнес-проєктів. Протягом цього часу від суб’єктів господарювання, які  бажали б розширити вже існуючий бізнес або  відкрити власну справу, бізнес-проєкти  до конкурсної комісії не подано.

В ході засідання, відповідно до Порядку використання коштів бюджету Устинівської селищної територіальної громади для реалізації бізнес-проєктів на 2022-2023 роки, членами комісії, одноголосно, було прийнято рішення щодо продовження терміну дії конкурсу до 26 квітня 2023 року. Реалізація бізнес-проєктів для переможців конкурсного відбору буде здійснюватись за фінансової підтримки Регіонального фонду підтримки підприємництва в Кіровоградській області та співфінансування за рахунок коштів місцевого бюджету громади.