Обласний туристсько-краєзнавчий фотоконкурс «Туризм нас єднає»

Дата: 28.03.2023 17:17

З метою підвищення ролі пізнавального значення спортивного туризму та краєзнавства як складового пізнавального фактору патріотичного, національного та естетичного виховання підростаючого покоління, удосконалення форм та методів туристсько-краєзнавчої та національно-патріотичної роботи, гурткової роботи в галузі спортивного туризму та краєзнавства, виявлення та підтримки юних талантів комунальним закладом «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» проведено обласний туристсько-краєзнавчий фотоконкурс «Туризм нас єднає». На конкурс приймалися фотосвітлини туристсько-спортивного, краєзнавчого та національно-патріотичного напрямків в номінаціях: дивосвіт природи, наші мандри, люби і знай свій рідний край, заповідними стежками малої Батьківщини, Захисники та Захисниці України, туристичний портрет.

На підставі протоколів головної суддівської колегії, що розглянула фотороботи , І місце у номінації «Заповідними стежками малої Батьківщини» зайняла робота  «Степова перлина» Гецко Вікторії,  вихованки «Фотогуртка» комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» Устинівської селищної ради, керівник Носачова Каріна Василівна.

Вітаємо з перемогою!!!