Заходи з благоустрою

Дата: 03.04.2023 13:36

На території нашої громади продовжуються заходи з благоустрою.

Так, протягом минулого тижня упорядковувались території кладовищ, здійснювалось  формування нових клумб та висаджувались  саджанці дерев та кущів.Фото без опису

З метою озеленення в с. Криничуватка висаджено 6 ялиць, 4 модрини, 5 кущів калини, 6 каштанів, 3 катальпи, 3 сакури, 2 магнолії, 3 тюльпанових дерева. Також в Криничуватці  прибрано одне несанкціоноване сміттєзвалище.

В с. Седнівка упорядковували територію кладовища,  висадили 10 кущів троянд. В         с. Олександрівка впорядкували територію соснового парку,в с. Ганно-Леонтовичеве пофарбували бордюри навколо клумб, висадили квіти.

В с. Криничне упорядковано територію кладовища, в центрі села формуються нові клумби, що в подальшому дасть можливість висадити нові квіти, які будуть радувати око мешканців та гостей села.

Хочемо зазначити, що саджанці, які висаджені на території громади придбані за кошти благодійників.

Дякуємо всім мешканцям нашої громади, які долучаються до проведення даних заходів та  активно приймають в них участь.