Український центр оцінювання якості освіти повідомляє потенційних учасників про початок реєстрації для участі в національному мультипредметному тесті 2023 року.

Дата: 03.04.2023 17:10

Реєстрація триватиме з 3 квітня до 3 травня 2023 року.

Форма реєстрації – безпаперова.

Докладна інформація про процедуру реєстрації за посиланням:  https://zno-center.blogspot.com/2023/04/2023_3.html?m=1#more

Щоб здійснити реєстрацію потенційному вступнику необхідно за допомогою спеціального сервісу на вебсайті Українського центру створити персональний кабінет та виконати в ньому такі дії:

• вказати реєстраційні дані (контактну інформацію, категорію випускник/ця поточного року або випускник/ця минулих років, потребу створення особливих (спеціальних) умов), вибрати із запропонованих переліків навчальний предмет додаткового блоку та населений пункт в Україні або за кордоном, де він/вона планує проходити НМТ;
  • завантажити сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів;
  • підтвердити бажання взяти участь у НМТ, надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центру.

Радимо не зволікати з реєстрацією, аби мати час для того, щоб усунути недоліки чи внести потрібні зміни.

Після надсилання своїх даних на обробку з 3 квітня до 7 травня в персональному кабінеті вступник/ця матиме змогу вносити зміни до інформації про:

• назву навчального предмета додаткового блоку, з якого бажає пройти тестування;
  • населений пункт в Україні або за кордоном, де перебуватиме в дні проведення НМТ;
  • потребу в проходженні НМТ під час додаткової сесії.Фото без опису