Тиждень дитячого читання в закладах освіти

Дата: 06.04.2023 08:46

«Читання - ось найкраще навчання» - стверджує народна мудрість. Не погодитися з цими словами не можна. В цьому переконуєшся щоразу, коли мова заходить про роль книги в житті людини. Адже книга вселяє в нас любов до рідної України, повагу до інших народів, інтерес до їхньої культури, виховує почуття патріотизму.Фото без опису

Наприкінці березня в усіх дитячих бібліотеках країни традиційно стартував Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Це найбільше книжкове свято року!

В закладах освіти нашої громади, не дивлячись на весняні канікули, учні з задоволенням проводили свій вільний час разом із книгою. В ході тижня провели голосні читання, дні літературних ігор та драйвових книг, квести, вікторини, літературну гру «Турнір казкознавців». Діти відгадували українські народні казки за опорними словами, за жартами, пригадували казки, в назві яких є числа, та ще багато чого цікавого, показали себе справжніми знавцями казок та отримали масу позитивних емоцій.