Засідання атестаційної комісії ІІ рівня

Дата: 06.04.2023 08:50

Початок атестації ІІ рівня, як і атестація загалом – справа дуже відповідальна, адже від її повноти, об’єктивності та правильності вчинених дій атестаційною комісією залежить не лише зростання професійності педагогічних працівників, а й можливість уникнути порушення прав та законних інтересів педагогічних працівників.

5 квітня 2023 року під головуванням начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Устинівської селищної ради Ірини Кам’яної відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня. В ході засідання розглянули атестаційні матеріали, які надійшли від Інгульського, Новоігорівського, Седнівського та Устинівського ліцеїв, заслухали керівників ЗЗСО громади щодо проведеної роботи з атестації педагогічних кадрів у 2022/2023 навчальному році та атестаційні характеристики працівників, які атестуються на встановлення відповідності займаній посаді, в результаті чого ухвалили відповідні рішення.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису