ПОВІДОМЛЕННЯ ініціативної групи з підготовки установчих зборів щодо формування складу Молодіжної ради при Устинівській селищній раді

Дата: 11.04.2023 16:58

За організаційної підтримки Устинівської селищної ради установчі збори з формування складу Молодіжної ради при Устинівській селищній раді відбудуться 30 травня 2023 року за адресою: смт. Устинівка, вул. Ювілейна буд 2,  адміністративне приміщення Устинівської селищної ради. Початок зборів о 10:00 год.Фото без опису

Молодіжна рада – це інструмент молодіжного "голосу", який дає можливість почути молодих людей. Це консультативно-дорадчий орган, створений при Устинівській селищній раді, з метою залучення молоді до формування та реалізації молодіжної політики в Устинівській селищній територіальній громаді.

Молодіжна рада це:

-  свідома та активна молодь;

- промоція Устинівської громади;

- середовище для розвитку молоді;

- нові ідеї для розвитку молоді.

Склад Молодіжної ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які особисто присутні на установчих зборах. Кількісний склад Молодіжної ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.

До складу Молодіжної ради можуть входити молоді громадяни України віком від 14 до 35 років, які є:

• представниками громадських об’єднань та відокремлених підрозділів громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій, що провадять діяльність у сфері молодіжної політики, які зареєстровані в установленому порядку або провадять діяльність на території Устинівської селищної територіальної громади (за згодою);
  • представниками закладів освіти, кандидатури яких подаються учнівським самоврядуванням кожного навчального закладу (за згодою);
  • жителі Устинівської селищної територіальної громади, які делегуються до складу Молодіжної ради в порядку, визначеному положенням про Молодіжну раду при Устинівській селищній раді (за згодою), у разі якщо особа не є членом громадської організації, учнем закладу освіти, організації, яка вже делегувала відповідну кандидатуру. Порядок їх делегування визначається ініціативною групою з підготовки установчих зборів, сформованою Устинівською селищною радою.

Для участі в установчих зборах, необхідно до відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Устинівської селищної ради подати заяву підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства, або від молоді відповідної адміністративної одиниці (у разі, коли молода особа подає заявку самостійно).

До заяви додаються:

• прийняте у порядку, встановленому установчими документами організації, рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Молодіжної ради;
  • біографічна довідка делегованого представника із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, або місця навчання;
  •  інші документи, які можуть додатково охарактеризувати кандидата (за бажанням).

Документи можна подати з 12 квітня 2023 року по 09 травня 2023 року до відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Устинівської селищної ради за адресою: смт Устинівка, вул. Ювілейна, 6, або на електронну адресу viddil_osms_ustynivska@ukr.net з послідуючим письмовим підтвердженням.

Відповідальна особа – Мудрак Сергій Володимирович, головний спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Устинівської селищної ради, тел. 4-10-08.

Склад ініціативної групи

з підготовки установчих зборів для формування складу Молодіжної ради при Устинівській селищній раді

Голова ініціативної групи

СІВОВА