Кубок області із спортивного орієнтування

Дата: 11.04.2023 17:05

На території Катеринівської громади Кропивницького району 09 квітня було проведено перший етап Кубку області зі спортивного орієнтування у 2023 році. Незважаючи на складні погодні умови, регламент змагань вдалось виконати повністю.

За сприяння селищного голови Ігоря Пенькова Устинівщину представляли вихованці туристичного гуртка "Мандрівник" КЗ «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» Устинівської селищної ради на чолі з керівником Майбородою Дмитром Віталійовичем. Для учнів це були перші змагання подібного роду, але незважаючи на це вони показали достойні результати. Салтан Олександра зайняла 1-е місце в групі 2013 року народження.

Вихованці гуртка вже почали підготовку до другого етапу чемпіонату який відбувається через два тижні. Нагородження переможців буде на наступному етапі змагань.

Бажаємо успіху юним спортсменам!!!