Кубок області з велосипедного туризму

Дата: 11.04.2023 17:11

08 квітня відбувся ІІ відкритий кубок області зі спортивного туризму – велосипедний туризм серед школярів та вихованців закладів позашкільної освіти на території парку "Перемоги" в м. Кропивницький. Ця подія зібрала разом найкращих велотуристів з усієї області.

Учасники змагалися в різних дисциплінах, таких як: швидкість, витривалість та техніка керування велосипедом. Устинівську громаду представляли вихованці КЗ «Устинівський будинок дитячої та юнацької творчості» Устинівської селищної ради Руслан Пінчук та Задорожна Анастасія, керівник гуртка Майборода Дмитро Віталійович. Вони показали достойні результати і відчули себе насправді майстрами велотуризму, і наразі готуються до наступного етапу змагань.

Бажаємо юним спортсменам на наступному етапі змагань зайняти призові місця!!! А всім велотуристам – подорожуйте із задоволенням, відкривайте нові горизонти та примножуйте свої особисті досягнення!