Зустріч з молоддю громади

Дата: 18.04.2023 14:56

На минулому тижні селищний голова Ігор Пеньков, у рамках реалізації програми підтримки та розвитку молоді та молодіжної політики Устинівської селищної територіальної громади на 2021 – 2025 роки, провів робочу зустріч з представниками молоді громади - вихованцями євроклубу «Мрія» КЗ «Будинок дитячої та юнацької творчості».

Основне питання, яке обговорювалось на зустрічі – створення Молодіжної ради в Устинівській громаді. Учасники зустрічі активно обговорювали можливості сьогодення, а також обговорювали напрямки розвитку молодіжної політики.

Обговорення було активним та результативним. Окрім того обговорено питання адаптації внутрішньо переміщених осіб до життя в громаді, учні цікавились питаннями організації отримання та видачі гуманітарної допомоги.

У підсумку зустрічі напрацьовано подальші кроки спільної роботи по популяризації молодіжної політики та залучення молоді до питань розвитку громади.