Благоустрій громади

Дата: 20.04.2023 09:49

На території нашої громади в рамках щорічної акції «За чисте довкілля» в усіх населених пунктах тривають заходи з благоустрою.

В смт Устинівка працівниками селищної ради та її структурними підрозділами постійно упорядковуюся клумби на центральній алеї та 18 квітня прибрано територію стадіону. Працівники КП «Комунальник» Устинівської селищної ради забезпечили вивезення сміття.

Також працівниками даного підприємства упорядковано територію всіх кладовищ в селищі Устинівка та розпочато обкошування території парків.

В старостинських округах громади також упорядковуються території біля адмінприміщень, дитячих майданчиків, парків, пам’ятників, кладовищ, могили жертвам голодомору, облаштовуються нові майданчики для відпочинку, формуються нові клумби та висаджуються квіти, приводиться в належний санітарний стан узбіччя доріг.

Дякуємо Всім мешканцям нашої громади, які своєю працею роблять нашу громаду чистішою та красивішою!