Підписано меморандум про співпрацю

Дата: 21.04.2023 09:34

10 квітня 2023 року Устинівською  селищною радою укладено  меморандум про співпрацю з МГО “Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ” у рамках проєкту “Активна молодь - запорука розвитку громади”, який подається на конкурс “Партисипативні процеси та зміцнення довіри до місцевих органів влади” (за підтримки Проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East).

Проєкт “Активна молодь - запорука розвитку громади”  спрямований на більш ефективну взаємодію молоді з місцевою владою, з громадянським суспільством, посилення їх обізнаності щодо інструментів громадської участі та покращенням навичок їх застосування.

Очікуємо, що в рамках співпраці Устинівської селищної ради з міжнародною громадською організацією, візьме активну участь молодь Устинівщини, а результатом роботи будуть спільні заходи по розвитку молодіжних ініціатив.Фото без опису