І знову про бюджет!

Дата: 25.04.2023 11:34

25 квітня поточного року відбулося засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, зборів та інших обов»язкових платежів до бюджету Устинівської селищної територіальної громади,  погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Робоча група розглянула хід виконання бюджету громади щодо забезпечення своєчасності та повноти сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів за 1 квартал поточного року, резерви наповнення дохідної частини бюджету громади, стан розрахунків з бюджетом платників податків, погашення податкового боргу та причини нарахувань заробітної плати суб’єктами господарювання менше встановленого законодавством мінімуму у 2023 році.

У ході засідання були прийняті відповідні рішення щодо визначення механізмів вирішення проблемних питань по надходженню коштів до бюджету громади.