Український тиждень імунізації

Дата: 28.04.2023 10:12

Український тиждень імунізації. Імунізація є питання національної безпеки, оскільки здоров`я українців – усіх разом і кожного зокрема, залежить від рівня охоплення профілактичними щепленнями. Ніхто не може вважати себе в безпеці до тих пір, поки в безпеці не буде кожен.

Завідувач Устинівського відділення Кропивницького РВ ДУ«Кіровоградський ОЦКПХ МОЗ України» Маргарита МОНАТКО та помічник лікаря епідеміолога Оксана НОВОЖЕНЦЕВА для проведення  просвітницької роботи відвідали заклади Устинівського ліцею та Устинівського ЗДО. Лекція від завідувачки на тему: «Що таке вакцинація, календар щеплень дітям і дорослим» та розповсюдження пам`яток мають на меті  підвищити рівень інформованості серед здобувачів освіти та персоналу закладів щодо вважливості вакцинації, як інструменту в боротьбі з інфекціями.