На Устинівщину знову прийшла трагічна звістка

Дата: 28.04.2023 14:24

Устинівська селищна рада з сумом сповіщає про смерть молодшого сержанта, водія батальйону матеріального забезпечення Когута Віктора Миколайовича, 26 вересня 1969 року народження, жителя села Седнівка, який помер 26 квітня 2023 року від травми, несумісної з житям, в результаті дорожньо-транспортної пригоди.

Церемонія прощання з Когутом В.М. відбудеться 29 квітня о 10 годині в смт Устинівка.

Просимо жителів Устинівки о 10 годині ранку зустріти кортеж з тілом військового «живим коридором», який потрібно сформувати по вул. Гагаріна до центральної площі селища.

Прощання з Когутом В.М. та панахида відбудуться о 12 годині за адресою: село Седнівка, вулиця Шкільна, 31.

Розпорядженням Устинівського селищного голови 29 квітня 2023 року оголошено в Устинівській громаді днем жалоби за померлим військовим Когутом Віктором Миколайовичем.