Працювала робоча група з контролю за ціновою ситуацією

Дата: 04.05.2023 15:28

За період з 28.04.23 року по 04.05.23 року членами робочої групи з контролю за ціновою ситуацією на основні продовольчі товари в Устинівській селищній територіальній громаді було здійснено перевірку в двох старостинських округах громади та смт Устиніка.

Перевіркою охоплено  5 торгівельних закладів громади: 1 – с. Березівка,

1 – с.Г-Требинівка, 1- с.Криничне, 2 – смт Устинівка.

За період перевірки членами робочої групи не було встановлено необґрунтованого підвищення ціни на товар, який має соціальну значущість. З власниками торгівельних закладів була проведена відповідна роз’яснювальна робота щодо важливості здійснення безготівкового розрахунку для покупців через  пост-термінал,  дотриманні терміну дії ліцензії на алкогольну та тютюнову продукції, а також обслуговувати споживачів українською мовою.

Також, було наголошено про неприпустимість встановлення необґрунтованого підвищення роздрібної ціни в період воєнного стану.