Знову втрата в Устинівській громаді

Дата: 04.05.2023 15:55

Устинівська селищна рада з сумом сповіщає про смерть молодшого сержанта, гранатометника механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону Кравця Леоніда Васильовича, 1979 року народження, жителя села Березівка, який помер 30 квітня 2023 року внаслідок захворювання під час виконання бойового завдання щодо захисту незалежності України в Харківській області.

Церемонія прощання з Кравцем Л.В. відбудеться 05 травня о 10 годині в смт Устинівка.

Просимо жителів Устинівки о 10 годині ранку зустріти кортеж з тілом військового «живим коридором», який потрібно сформувати по вул. Гагаріна до центральної площі селища.

Прощання з Кравцем Л.В. та панахида відбудуться о 12 годині за адресою: село Березівка, вулиця Поштова, 23.

Розпорядженням Устинівського селищного голови 05 травня 2023 року оголошено в Устинівській громаді днем жалоби за померлим військовим Кравцем Леонідом Васильовичем.