Мак пам’яті

Дата: 08.05.2023 17:22

Напередодні Дня пам’яті та примирення для вихованців комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» Устинівської селищної ради було проведено майстер-клас із виготовлення пам’ятного символу «Мак пам’яті».

Під керівництвом керівників гуртків діти самостійно виготовляли з стрічок червоні маки. Педагоги провели з учнями бесіди про День Перемоги у Другій світовій війні і про символ пам’яті – квітку червоного маку. Розповіли, що означає ця квітка в українському фольклорі, коли мак став символом Дня Перемоги над нацизмом у Європі.

Працюючи над виготовленням квітки кожен учасник вкладав у неї часточку своєї душі. Діти одягнули маки на груди і проведи флешмоб «Пам’ятаємо, перемагаємо!».