Проведено робочу зустріч

Дата: 11.05.2023 11:26

10 травня 2023 року селищним головою Ігорем Пеньковим проведено робочу зустріч з директором Кіровоградського обласного центру зайнятості Лілією Колесник та заступником директора департаменту економічного розвитку та торгівлі Кіровоградської обласної військової адміністрації Світланою Соломахою.

Під час зустрічі обговорювались питання щодо організації проведення суспільно корисних робіт на території громади,  фінансування даних робіт  та залучення до них безробітних мешканців громади, в тому числі і внутрішньо переміщених осіб.

Визначено, що до суспільно корисних робіт будуть залучатись безробітні для проведення поточних ремонтів споруд цивільного захисту, місць компактного проживання та благоустрою населених пунктів. Це надасть можливість безробітним отримати додатковий дохід та покращити своє матеріальне становище.