Заходи до дня пам’яті та примирення в закладах освіти

Дата: 12.05.2023 08:26

8 травня 2023 року Україна разом Європою та США відзначала День пам'яті та примирення, присвячений загиблим у Другій світовій війні. Близько 8-10 мільйонів українців загинули у війні 1939-1945 року. Пам'ять означає, що ми пам'ятаємо всіх військових і цивільних жертв цієї війни, а примирення - що країни Європи уклали мир після війни.

З нагоди Дня пам’яті та примирення і 78-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в закладах освіти громади пройшли  виховні години «Пам’ятає світ врятований», «Поки ми пам’ятаємо, ми непереможні», «Ми пам’ятаємо своїх героїв», «Народу мир потрібен, як вода…», «Пам`ять заради майбутнього», учнівські конференції для учнів старших класів «Пам`ятаємо, перемагаємо», «День пам’яті та примирення», «Ніколи знову» організовані фотовиставки «Хай буде мир, хай більше не горить у пеклі війн твоє життя, людино!», тематичні заходи «Маки пам’яті», години спілкування «Пам’ятайте завжди!», здійснено покладання квітів до пам’ятників невідомого солдата, воїнам ІІ світової війни.

Разом до перемоги!