Дорогі матері Устинівської громади!

Дата: 14.05.2023 09:10

Від щирого серця вітаю вас зі святом - Днем матері!

Мама - це найдорожче і світле, що є на світі. Вона завжди радіє успіхам своїх дітей, підтримує їх у важку хвилину, завжди щиро переживає за кожен пройдений крок. Немає людини ближче і рідніше!

У мирні дні, в час війни, горя і болю, кожен українець відзначатиме цей день з особливими відчуттями. Та особливої уваги і турботи в День матері потребують саме ті жінки, які втратили найдорожче – своїх дітей, котрі поклали життя за свободу і волю в жорстокій війні.Фото без опису

Безмежна вдячність, подяка і шана таким матерям! Вся Устинівська громада низько вклоняється вам за синів-Героїв, за вашу стійкість і витримку.

У цей світлий день бажаю всім матерям громади, нашим чудовим жінкам, щоб Господь оберігав ваші родини від нещасть, міцного здоров’я, сили і терпіння, щоб додому повернулися живими і здоровими наші захисники, ясного мирного неба та довгоочікуваної Перемоги!

Зі святом, дорогі Матері!

З повагою селищний голова                                                      Ігор ПЕНЬКОВ