Найкраще в світі слово - мама!

Дата: 15.05.2023 08:34

Мама – це найдорожче і світле, що є на світі. День матері – це одне з найзворушливіших свят, тому що кожен з нас із дитинства несе в душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, підтримає, пробачить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

Напередодні цього світлого свята в комунальному закладі "Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості" Устинівської селищної ради проведено виховний захід «Найкраще в світі слово - мама!». Під час заходу діти дізналися про історію виникнення свята, легенди пов'язані з цим днем, взяли участь у майстер-класах з виготовлення подарунків для найрідніших "Мамина прикраса", "Сувенір для мами" та різних творчих конкурсах в яких демонстрували знання про своїх матусь.

Тож дорогі наші мами, від усієї душі вітаємо вас із вашим святом! Нехай ваші серця зігрівають любов і турбота близьких! Кожен день буде наповнений радісними і приємними подіями! Щастя, здоров’я, благополуччя, душевного спокою і любові!