Зустріч з матерями і дружинами, загиблих у боях захисників

Дата: 15.05.2023 16:11

Сьогодні, 15 травня 2023 року, відбувся захід, приурочений Дню матері.

На захід було запрошено матерів і дружин військовослужбовців, загиблих у боях при захисті Батьківщини.

Розпочали зустріч з жінками біля адмінприміщення селищної ради, далі урочистою ходою вирушили до пам’ятного знаку загиблим в АТО військовим для вшанування їх пам’яті хвилиною мовчання та покладанням квітів.

При поверненні на матерів і дружин чекали діти, які зустріли їх коридором з українських рушників. Жінкам вручили квіти і запросили до зали. Там у почесній варті, з приспущеними прапорами, стояли юнаки біля експозиції з фотопортретами загиблих у боях синів Устинівської громади.

Матері і дружини знову і знову переживали хвилюючі моменти зустрічі зі своїми синами і чоловіками, переглядаючи відео та фотосвітлини своїх найрідніших, найдорожчих, слухали пісні про найхоробріших воїнів, які служать у ЗСУ та наближають Перемогу.

Завершили зустріч словами вдячності всім матерям та дружинам загиблих за гідне виховання синів, за те, що вони знайшли в собі сили підтримати і благословити їх на подвиг. Низький уклін і шана всім жінкам громади, які отримали страшні звістки про загибель, полон чи зниклого безвісти захисника, а також тим, які самовіддано провели і чекають на повернення своїх чоловіків з війни.

Ми пам’ятаємо кожного, хто віддав своє життя, захищаючи Україну.

Схиляємо голови перед подвигом наших захисників.

Вічна пам’ять і шана Героям!