До відома жителів громади!

Дата: 19.05.2023 15:16

Про видатки на заробітну плату у 2022 році

У 2022 році видатки бюджету Устинівської селищної територіальної громади склали 139 656 816,08 грн. З них на оплату праці та нарахування на оплату праці спрямовано:

на державне управління (апарат Устинівської селищної ради та її структурних підрозділів) - 20 360 391,08 грн., або 14,6% від загального обсягу видатків бюджету громади;

на освіту (школи, дошкільні заклади, позашкільні заклади, інклюзивно-ресурсний центр, бухгалтерія, господарська група) - 72 955 972,15 грн., або 52,2% від загального обсягу видатків бюджету громади;

на соціальний захист (центр надання соціальних послуг) - 4 984 394,19 грн., або 3,6% від загального обсягу видатків бюджету громади;

на культуру (клуби та будинки культури, бібліотеки, музей, бухгалтерія) – 6 036 820,92 грн., або 4,3% від загального обсягу видатків бюджету громади.

Це дані офіційної державної казначейської звітності. Будь-яка інша інформація, яка поширюється інтернет-ресурсами є недостовірною, такою, що не відповідає дійсності та використовується авторами публікацій для введення в оману жителів громади, маніпуляції  та отримання політичних дивідендів на майбутнє.

У разі виникнення додаткових питань пропонуємо звернутись до Устинівської селищної ради.

З повагою,

Селищний голова                                                            Ігор Пеньков